Sisene

Logi sisse

Kasutajatunnus *
Salasõna *
Remember Me

Meeskond

Ülo Vihma Akadeemilist haridust omandasin Tartu ülikoolis (inglise keel) ja Tallinna Konservatooriumis (näitekunst). Täiendhariduse olen saanud psühhoteraapias (GIS-INTERNATIONAL, Taani) ja organisatsioonikäitumises (magistrantuur TPÜ-s). Rikkaliku kogemuse on andnud töö teatris ja USA Tallinna saatkonnas, samuti Eesti Ekspressi Estonia katastroofi fondi, Avatud Eesti Fondi õpetajate koolitusprojekti "Konflikt ja suhtlemine" ja õpetajate koolituskeskuse Avatud Meele Instituut loomine ja juhtimine.

 

Aastatel 2000- 2006 pidasin EBS-is loenguid juhtimisest ja meeskonnatööst nii bakalaureuse kui magistriõppes ning osalesin lõputööde hindamises ja kaitsmiskomisjoni töös. Olen akrediteeritud Margerison-McCann'i The Team Management Systems ™ (2003 ja 2009, Inglismaa) ja liidrite arendusmeetodi Deep Lead™ (2005, Soome) coach ning Eesti Konsultantide Assotsiatsiooni (2009) konsultant. 2012 läbisin stressimaandustehnika TRE™ terapeudi väljaõppe (Taani) ning 2013 juhtide coachingu (executive coaching) diplomiõppe Inglismaal (Academy of Executive Coaching).
2006. aastal ilmus Äripäeva kirjastuselt minu raamat „Inimene konfliktide keskel".
Hindamatu elukogemuse on andnud mulle minu pere - abikaasa ja kolm last.

Arno Baltin

Tartu Ülikool andis mulle psühholoogi, psühholoogia õpetaja diplomi 1984 aastal. Sellest ajast olen tegev täiskasvanute koolitajana. Olen õppejõuna olnud ametis nii TÜ's kui TLÜ's (viimases praegugi).

Akadeemilisi kursusi ja koolitusi seob teemana rakenduspsühholoogia - eelkõige ametialane suhtlemispädevus - kuulamine, läbirääkimine, koostöö, grupitöö. Minu erihuviks on pikka aega olnud läbirääkimised ja läbirääkimisoskuste arendamine. Tänaseks olen juurde võtnud ka lepitamise kui tõhusa tülide lahendamise viisi.

Olen õppinud tundma erinevaid õppimist ja muutumist õhutavaid vahendeid
- suhtlemistreening, psühhoteraapia, Avatud Ruumi Meetod. ARM'i rakendamine laiemalt, igapäevaelus köidab jätkuvalt.

Kutsetegevuse käigus olen olnud mitme kutseühingu loomise juures.
Liikmelisus on säilinud Eesti Psühholoogide Liidus.

Argielus püüan järgida juhtlauset: "Parim enne!".

 
marge vainre

Olen lõpetanud TTÜ majandusteaduskonna ja Tartu Ülikooli psühholoogia erialal, töötanud üle 10 aasta keskastmejuhina turundus- ja arvamusuuringute firmades.

Alates 2002.aastast olen atesteeritud suhtlustreener, 2011.aastast ka psühhoterapeut. Kaheteistkümne aasta jooksul olen teinud koolitusi ja treeninguid erinevates koolitusfirmades kõigile organisatsioonitüüpidele. Tänaseni jätkan koostööd ka Perekoolitusühinguga Sina ja Mina, kus tegutsen Gordoni Perekooli ja õpetajate koolitajana ning pereterapeudina.

Kuulun Eesti Suhtlemistreenerite Ühingusse ja Eesti Pereterapeutide Ühingusse.