Sisene

Logi sisse

Kasutajatunnus *
Salasõna *
Remember Me

Partnerid

tanel rannalaOmandasin akadeemilise hariduse ja kire visuaalsete lahenduste ning eneseväljenduse hõlbustamise vastu Eesti Kunstiakadeemia vabade kunstide graafika erialal. Pärast õpinguid töötasin 5 aastat joonistus- ja kunstiõpetajana Sally Stuudio kunstikoolis. Hetkel olen vabakutseline kunstnik ja Joonmeedia.Ee tegevdisainer ning asutaja.

Käin 2009. aastast alates sündmustel graafiliselt visualiseeritud kokkuvõtteid joonistamas. Korraldan ka organisatsioonides töötubasid visualiseerimistehnikate õppimiseks ja joonistuspõhiste kommunikatsiooni ning dialoogi tööriistade praktiseerimiseks, et hõlbustada mis tahes töö, protsessi, kohtumise või projekti läbiviimist.

Lisaks pakun joonistuspõhiselt animeeritud videoklippide loomise teenust, mis on kasulik ideede esitlemiseks. Kujundan ka graafiliselt disainitud turundus- ja kommunikatsioonivahendeid ning illustreerin visuaalseid ankruid erinevate materjalide ilmestamiseks. Samuti kujundan koostöös programmeerijaga veebilehekülgi, tegelen foto-, video- ja audioproduktsiooniga ning dokumenteerin video- või audiotehnika abil sündmusi.

Visualiseerimise põhiliseks väärtuseks pean meediumi lihtsust ja kõigile kättesaadavust. Ideede tabamine ja jagamine, märkmete visandamine ning piltide ja sõnade abil paberil mõtlemine, on hea viis suhtlemisprotsesside hõlbustamiseks ja eneseväljenduseks. Omandades lihtsaid visualiseerimistehnikaid, saad Sa üha enam tööriistu oma visuaalse mõtlemise tööriistakasti, mille tulemusena suudad kõne nähtavaks, selgeks ja mõistetavaks teha. Ühtlasi toimivad pildid ka mälu toetajana, kuna (tervik)pilt on kõigil osapooltel silme ees.
heidi vihma 2Toiduajakirjanik, restoranikriitik, kokaraamatute autor.
Iganädalane restoranikolumn Äripäeva nädalalõpulisas Puhkepäev, toidu-, joogi- ja toitumisalased artiklid ajakirjades Toit ja Trend, Kodu ja Aed, Meie Pere, ajalehes Eesti Ekspress jm. Koostanud ja toimetanud mitmeid kokaraamatuid: "Toit, mida su keha vajab",  „Setost saarteni", „Jahimeeste kokaraamat", „Söögiseened ja seenesöögid", „Koduköögi meistriklass", „Hõbedaste aastate kokaraamat", „Kolmkümmend aastat pliidi ääres", „Viinad ja peenemad napsid", „Kuninga magusaraamat", „Meistrite grilliraamat".
piret bristolOlen hariduselt psühholoog (TRÜ), lisaks omandasin nõustamise (TPÜ), grupipsühhoteraapia (Gis-International) ja juhtimis- (International House London) ja supervisioonialase (TLU) täiendhariduse.

Meeskonna juhtimise kogemuse sain töötades koolijuhatajana Vanalinna Hariduskolleegiumis ja tegevdirektorina International House Tallinnas.

Koolitajana töötan alates 2000.aastast. 2003.aasta oktoobrist olen akrediteeritud Margerison-McCann'i The Team Management Systems'i (TMS) konsultant ja 2009. aastast superviisor/coach.

Igas inimeses on peidus terve maailm. Põnev on avastada neid maailmu üksikult, aga ka koostoimes. Koolitajatöö pakub selleks lõputuid võimalusi ja annab palju õppimiskohti iseendale.

.


Viktoria SaatLõpetanud Sankt-Peterburgi Puškini-nim. riikliku ülikooli psühholoogia eriala (2000), jätkas õpinguid psühhoteraapias ja konfliktilahenduses Portlandi Protsessitöö Instituudi (USA) magistrantuuris (2011).

Viktoria on psühholoog, psühhoterapeut, coach, organisatsioonikonsultant ja koolitaja. Tema klientide seas on üksikisikud ja organisatsioonid. Ta koolitab ja nõustab teemadel: suhtlemine, konfliktide lahendamine, juhtimisoskused, arengu- ja karjäärinõustamine, muutused ja kriisid, arenguvestlus, stressijuhtimine, meeskonnaareng, multikultuursus ja mitmekesisus jne.

Viktoria on Eesti Protsessitöö Ühingu asutaja ja eestvedaja, ViktoriaSaat HR Consulting OÜ omanik ja juhataja, Eesti Psühhoteraapia Assotsiatsiooni asutajaliige, raamatu „Suhte alkeemia“ autor (Eesti Ajalehed, 2010).

Viktoria: Parimaks õpetajaks pean ma elu oma väljakutsete ning muutuste vajadusele viitavate sündmustega. Minu suurimaks huviks on muutuste taga seisev jõud ja selle tarkus.

tiit_sHariduse poolest olen insener, lõpetasin TPI peenmehaanikuna. Pikka aega tegelesin allveeujumisega. Tippspordist loobudes läbisin 1994. aastal sukeldumisinstruktori kursuse Eestis ja 1995. aastal pikema kursuse Soomes. Sellest ajast peale olen koolitanud hobisukeldujaid kõigil võimalikel oskustasemetel.

2009 aastal sain USA-st sukeldumise alal kõrgeima, instruktorite koolitaja kvalifikatsiooni. Olen läbinud ka seiklusturismi riskijuhtimise ja matkainstruktori koolituse. Kasulikke elu- ja töökogemusi olen saanud Küproselt ja nelja hooaja jooksul Egiptusest. Praegu olen sukeldusinstruktor Maltal.gwsGroupWare Solutions OÜ on meie partner tarkvara pakkujana.
DL Koostöös firmaga Deep Lead Inc. pakume liidrite arendamise programmi.
logo_360 Seiklusfirma 360 KRAADI OÜ on meie partner meeskonna seikluskoolituste läbiviimisel.
WILD EVENTS Seiklusfirma Wild Events OÜ on meie partner meeskonna seikluskoolituste läbiviimisel.