Meeskonnatunnet suurendav kaasahaarav strateegiamäng „100x100“

Vajad kiirelt reageerivat tiimi, kes kohandab oma plaani ja tegutsemisstiili vastavalt pidevalt muutuvale olukorrale päriselus. Või hoopiski mängus! Kasuks tuleb oskus 100 piires liita ja lahutada!

„100x100“ on uus nutitelefoni või tahvelarvuti abil mängitav strateegiamäng, mille mänguväljaks on ümbruskonna loodus või linnamaastik. Mänguväljal asuvad virtuaalsed kontrollpunktid, mille leidmiseks kasutatakse nutiseadet. Punktides tuleb vastata küsimustele, jagades infot omavahel või teiste gruppidega.

Mängu eesmärgiks on saada kokku TÄPSELT 100 punkti, seega peate oma mängu teekonna koostama nii, et teie tiim saab võimalikult täpse tulemuse. Oma nutitelefoni või tahvli ekraanil näete kaarti ja kontrollpunkte, samuti seda, kui kaugel nad teist on ja kui palju punkte õige vastuse eest saab. Iga õige vastus annab teatud arvu pluss- või miinuspunkte ning vale vastus alati null punkti. Õige lõpptulemuse saamiseks tuleb teil liita-lahutada ja otsustada milliseid kontrollpunkte tasub läbida ja milliseid mitte, millisele küsimusele vastata õigesti ja millisele valesti – juhul, kui te teate, milline on õige vastus. Meeskonnal, kes vastab õigesti kõikidele küsimustele, on siiski võimalus mäng võita, aga selleks peab veidi nuputama. Mängus on palju üllatusi ja põnevust jätkub lõpuni! Kui ükski meeskond ei saavuta täpselt 100-punktilist tulemust, siis võidab sellele lähima tulemuse saanud meeskond.

Kasulik teada

  • Mängus saate kasutada oma organisatsiooniga seotud küsimusi.
  • Mäng kestab 100 minutit ning selle kestel läbitakse rahulikus tempos 2-6 km.
  • Mäng sobib hästi suure osalejate arvuga üritustele ja on jõukohane igas vanuses osalejatele.
  • Mäng sobib erinevat keelt rääkivatele inimestele ja multikultuursetele tiimidele

 

Loquiz5 Loquiz6
Loquiz7 Loquiz8

 Kliendid arvavad:

"Täname kiire reageerimise ja kaasamõtlemise eest! Ülikooli seisukohalt on oluline, et tudengid õpiksid kohe alguses õppimise käigus ettetulevatest raskustest meeskonnana läbi minema. Meeskonnamäng läks tudengitele peale ja nad paistsid selle juures üsna rõõmsatena."

Marko Kääramees, TTÜ Infotehnoloogia teaduskonna dekanaat, september 2016

Esita oma tiimile väljakutse põnevas mängus!

Helista Moonikale: +372 5662 0404 või saada e-mail: moonika@meeskonnakoolitus.ee