Sisene

Logi sisse

Kasutajatunnus *
Salasõna *
Remember Me

Tööriistad

"Sinu läbirääkimioskused määravad Sinu saavutused elus ja äris.

"Meisterläbirääkija" aitab Sul paremini aru saada, millised on tulemuslikud läbirääkimised"

Amazoni menuk, mis on saanud väga hea vastuvõtu nii saksa- kui ingliskeelseilt lugejailt

nüüd

eesti keeles e-raamatuna

Armas sõber!

 Miks maiustavad mõned inimesed marjamaal aga teised lepivad lohutusauhindadega? Mida teevad meisterläbirääkijad teisiti? Millele pühendavad nad oma tähelepanu ja energia?

Kui tahate läbirääkimiste kunsti vallata meistrina, siis kuluvad need vastused teile marjaks ära.

Meisterläbirääkijast leiate 10 tõhusaimat strateegiat ühes failis!

 

 

 Raamat pakub vastuseid järgmistele küsimustele:

 Millise strateegia abil asuda järgmist autot ostma?

Kuidas toime tulla hai tüüpi läbirääkijaga?

Kuidas aitab SARME mudel optimaalset läbirääkimiste sihti seada?

Kuidas vastata „See on liiga kallis” vastuväitele?

Milline on parim kavaldamise taktikate kohtlemise viis?

Tulemuslikkus algab selgetest otsustest.

Liituge läbirääkijate meistriklubiga! Raamat ühes oma näidete, selgituste ja näpunäidetega on hiirekliki ulatuses.

 

 

Osta kohe: 19.96€

 

book1

 

Meisterläbirääkija: tark mees taskus. comeon: Viin, 2016

Tõlgitud inglisekeelsest väljandest: Masternegotiator

 Tõlkijad Arno Baltin ja Ülo Vihma
Toimetaja Arno Baltin
Keeletoimetaja Elo Lindsalu

Vaata sisukorda ja loe mõni lehekülg siit!

Stefan Amin Talab 

Dr. Stefan Amin Talab

 "Mul on hea meel jagada Teiega oma rahvusvahelist läbirääkimiste nõustaja kogemust. Vormisin selle raamatuks edenemishuvilistele läbirääkijatele." 

 Dr. Amin Talab on oma klientide läbirääkimisoskusi parandanud juba üle 20 aasta. Tema unikaalne multikultuurne taust võimaldab asju näha erinevatest vaatenurkadest ja analüüsida komistuskive, mis läbirääkimiste käigus esile kerkivad. Need oskused ehitavad silla ka kõige tõrksamate läbirääkijate vahele. 

>>> Amin Talab / The Master Negotiator <<<

 

alt
Team Management Systems pakub tõhusat tööriista meeskonna analüüsiks - Kõrge energiaga meeskonna mudelit. Seda saab kasutada  coachinguks nii juht kui ka meeskond.

Kõrge energiaga meeskonna mudel on välja töötatud tuhandete juhtide küsitluste põhjal. Neist selgus, et kõik juhid otsivad vastuseid üsna sarnastele baasilistele küsimustele. Mergerisson ja McCann koondasid need küsimused terviklikuks mudeliks. Vastuste otsimine neile olulistele küsimustele annab meeskonna hetkeseisundi kirjelduse ja võimaldab luua arengukava energia suurendamiseks.

Team Management Profile (lühendatult TMP) on maailmas üks enam levinud ja tunnustatud psühhomeetriline mõõdik. TMP annab kirjeldused töö funktsioonidest ja inimeste töö eelistustest. Selle abil saavad meeskonnaliikmed selgema pildi, kellele mis roll meeskonnas enim sobib, missugused rollid on meeskonnas esindatud ja kus suunas oleks vaja meeskonda arendada, täiendada või töid ümber jagada.

 

Team Management Profile

Margerison-McCann Team Management Rolliratas

Rolliprofiil asetab iga tiimiliikme kogu meeskonna ja organisatsiooni konteksti. See on suurepärane abimaterjal nii enda kui meeskonna analüüsiks.
Profiili koostamine on individuaalne. Küsimustik täidetakse elektroonselt. Profiili tagasiside ja analüüs seostatakse igapäevatööga.
TMP mudelit on rakendatud üle maailma suurtes korporatsioonides, avalikus sektoris ja konsultatsioonifirmades, nende hulgas Shell International, Orange PCS, KPMG, London Business School, Ericsson, British Petroleum jpt.
Rolliprofiil on osa meeskonna süsteemsest käsitlusest Team Management Systems, mis pakub mudeleid ja töövahendeid selleks, et aidata üksikisikutel ja meeskondadel oma energiat ja potentsiaali paremini rakendada.

linking_skills

Igale juhile on vajalikud teatud oskused, mille valdamisest sõltub kogu meeskonna edukus. Meeskonda ühendavate oskuste mudel kirjeldab, millised need oskused on. 360° tagasisidele tuginev oskuste profiil võimaldab neid oskusi hinnata ja on aluseks juhi isiklikule arengupgrogrammile.

Profiili põhjal analüüsib juht ennast coachi abiga ning koos kavandatakse programm, mis keskendub meeskonna jaoks olulistele kuid juhi isikus tagasihoidlikult esindatud oskuste arendamisele.

alt
  • Stressi Profiil (SP) on arvutipõhine ankeet, mille abil saab analüüsida inimeste stressisituatsiooni.
  • SP analüüsib sügavuti psühhosotsiaalset töökeskkonda ja üldist stressi taset.
  • SP abil on võimalik saada teavet inimese enesetunde kohta tööl, erinevate gruppide kööstööst, stressi koormusest, stressiga toimetulekust, muutuste taluvusest, tervise seisundist, stressisümptomitest jne.
  • SP kasutatakse indiviidi kui ka gruppide ja organisatsioonide stressi põhjuste ja halvenenud tervisliku seisundi analüüsimiseks. SP näitab ära, millised on grupi või organisatsiooni tugevad küljed ning mida tuleks parandada ja arendada. Saadud informatsioon võib olla alguseks tegevuskava koostamisel grupile või organisatsioonile.
  • SP on üks enamkasutatud stressi mõõtmise instrument Rootsis.
  • SP põhjal on kirjutatud mitu doktori väitekirja ning avaldatud kümmekond artiklit